Restaurace U náhonu
Jaselská 10
746 01 Opava
tel.: +420 553 627 368

Prezentační akce

Hongkongská kuchyně

V podzimní listopadový den měli možnost opavané respektive navštěvníci naší restaurace ochutnat speciality této východoasijské destinace. Krom výborného 5-chodového menu se podávala také saké, švestkové víno, pivo a výborný pravý čínský čaj.

>> Podrobnější informace


Na skok k protinožcům

Po letní přestávce jsme znovu oslovili naše pravidelné zákazníky s nabídkou atraktivního akčního degustačního večera, který se konal ve středu, 5. října 2o11 s našim „dvorním kulinářským mistrem“, panem Vladimírem Gřundělem.

Na hosty čekalo šestichodové degustační menu na téma Austrálie, obsahující např. maso klokaní, králičí nebo tygří krevety.

Věříme, že si opět všichni moc pochutnali a nezbývá, než se těšit příště!

>> Podrobnější informace


Z pštrosí farmy

14. června 2011 jsme se opět sešli v blízkém kruhu přátel naší restaurace, abychom svým pozváním poděkovali za jejich důvěru. Veskrze kladný zážitek této degustační akce podtrhlo zajímavé povídání zástupce chovatelské stanice v Radkově, která nám pštrosí maso a vejce zajistila.

Kdo nepřišel, může (opět) jen litovat… :D

Na shledanou po letních prázninách u stolu v naší restauraci při další gurmánské akci, milí zákazníci!

>> Podrobnější informace


Fenomény francouzské kuchyně

Úžasná atmosféra, podpořená konzumací kaviáru a pravého champagne, čtyřchodové degustační menu, působivé průvodní slovo Mgr. Alexandra Burdy. To vše čekalo naše milé zákazníky v úterý, 12. dubna v naší restauraci.

>> Podrobnější informace


Na pytlácké stezce

Jubilejní 10. degustační večer se setkal se skvělým ohlasem. Mistr kuchyně všechny přítomné přesvědčil o svém kulinářském umění a prezentoval nám 5chodové menu ze zvěřiny.

>> Podrobnější informace


II. entomofágický večer

A to tady, 2. únor 2011! Opět plno k prasknutí. Stejné složení přípravného jádra první akce dávalo tušit, že i ta druhá se podaří. A měli jsme pravdu. Došlo také na dotazy jednotlivců na adresu pana Mgr. Alexandra Burdy, které byly profesionálně zodpovězeny.

>> Podrobnější informace


...napsali o nás

Reakci týdeníku Opavsko na večeři „s broučky“ posunuly vánoční svátky a nový rok, takže až 26.1.2011 vyšel článek o našem Entomofágickém večeru /viz příloha/.

>> Podrobnější informace


I. entomofágický večer

Není nad výborný nápad! 1.12.2010 jsme na opavácích poprvé „vyzkoušeli“ hmyzí potravu a musíme říct, že je to jen a jen o psychických zábranách. Zákulisní informace z následujících dní potvrdily kvalitu vstupních surovin a eliminovaly obavy z problémů živočišného původu :)

>> Podrobnější informace


Večeře s kachnou

Osmý V.I.P. večer jsme naplánovali na 19.10.2010 a stal se „Kachními hody trochu jinak“. Opět jsme s panem Tomášem Mohilou prezentovali pětichodové menu ve složení polévka, teplý předkrm, hlavní pokrm, druhý hlavní pokrm a dezert, doplněné o kvalitní Modrý Portugal.

>> Podrobnější informace


II. Steakový večer

Naši zákazníci vědí, jak příjemně strávit Váš volný čas a rozmazlit své chuťové pohárky. Připravili jsme pro ně výběr z té nejlepší nabídky steakových mas z býků amerických masných plemen za osobní kulinářské asistence reprezentanta Food Service Nowaco, pana Tomáše Mohyly, a p. Tomáše Choce, šéfkuchaře restaurantů Ambiente.

>> Podrobnější informace


Dobroty z babiččina dvorečku

S našimi vynikajícími kuchaři jsme si dovolili změnit pětichodové menu na menu šestichodové, složené speciálně pro tuto kulinářskou akci. 9.3.2010 jsme tedy měli jedinečnou příležitost vrátit se aspoň na chvíli do minulého století a pochutnat si.

>> Podrobnější informace


Nezmaři U Náhonu

Již po několikáté se po svém svatomartinském vystoupení přišli do naší restaurace občerstvit a pobavit folkoví Nezmaři. Těší nás, že jsme známí i v hudební branži.

>> Podrobnější informace


Zvěřinové hody

Po několikaměsíční přestávce jsme se naposledy v tomto roce rozhodli zpestřit jídelníček našim V.I.P. klientům a 3. listopadu 2oo9 jsme pro ně uspořádali již šestý večer, tentokrát ve znamení zvěřiny.

>> Podrobnější informace


Asijské speciality

Před letní přestávkou jsme dne 25. května 2oo7 uspořádali již pátý V.I.P. večer, zaměřený na asijské speciality. Speciální šestichodové menu, které naši zákazníci obdrželi, bylo skvělé a věříme, že si všichni pochutnali a dobře se pobavili.

>> Podrobnější informace


Večer v italském stylu

Ve středu, 21. února 2oo7, se v naší restauraci opět konal prezentační podvečer, tentokrát po italsku. Naši stálí zákazníci měli možnost ochutnat škálu pokrmů, složených do speciálního menu, připraveného majitelem firmy Gastroservis Ostrava, panem ing. Jiřím Svobodou.

>> Podrobnější informace


Podzimní rybí menu

Ve čtvrtek, 23. listopadu 2oo6, jsme opět po dvou měsících pořádali degustační akci, tentokrát s názvem Podzimní rybí menu.

>> Podrobnější informace


Francouzské sýry

Ve čtvrtek, 5. října 2oo6, se v naší restauraci konal prezentační podvečer s degustací francouzských sýrů.

>> Podrobnější informace


Steakový podvečer

Ve středu, 12. dubna 2oo6, se v naší restauraci konal prezentační podvečer kulinářských laskomin.

>> Podrobnější informace


Prezentační akce

Pro naše zákazníky čas od času pořádáme hotové gurmánské hody.

italie  ryby syry

Vytvořil: www.divDesign.cz         Copyrights: Restaurace U náhonu      2019