Restaurace U náhonu
Jaselská 10
746 01 Opava
tel.: +420 553 627 368

I. entomofágický večer

Není nad výborný nápad! 1.12.2010 jsme na opavácích poprvé „vyzkoušeli“ hmyzí potravu a musíme říct, že je to jen a jen o psychických zábranách. Zákulisní informace z následujících dní potvrdily kvalitu vstupních surovin a eliminovaly obavy z problémů živočišného původu :)

Za odborného dohledu a majoritního manuálního přispění pana Jana Pařízka jsme našim hostům nabídli degustační porce pokrmů se složkou z hmyzí říše (moučný červ, potemník brazilský a cvrček). Jednotlivé chody „prošpikoval“ sommelierským kurzem a informacemi o konzumovaných jídlech pan Mgr. Alexandr Burda z opavské Slezské univerzity. Restaurace byla beznadějně obsazena a naši „dobrovolní zájemci“ se nechali slyšet, že mají zájem přijít znovu.

Tak proč ne?!


<-Zpět

Lehké nahlédnutí

foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce 
Vytvořil: www.divDesign.cz         Copyrights: Restaurace U náhonu      2019