Restaurace U náhonu
Jaselská 10
746 01 Opava
tel.: +420 553 627 368

Steakový podvečer

Ve středu, 12. dubna 2oo6, se v naší restauraci konal prezentační podvečer kulinářských laskomin.

Naši hosté se na pár hodin stali zákazníky, majícími možnost zdegustovat vybraná STEAKová masa z býků masných plemen Jižní Ameriky, to vše za kulinářské asistence p. Zukala z firmy Nowaco.

Harmonii různorodých chutí doplnila kvalitní vína Templářských sklepů z Čejkovic.

Partnery této akce byly firmy:

  • Nowaco, a.s.
  • Templářské sklepy Čejkovice
  • MontyCon
  • McCain
  • Kotányi
  • a Restaurace U náhonu.

Pro vynikající atmosféru jsme se rozhodli prezentaci opakovat, v nabídce tentokrát budou originální francouzské sýry či rybí speciality. O termínech Vás budeme včas informovat.


<-Zpět

Lehké nahlédnutí

foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce  foto z prezentační akce 
Vytvořil: www.divDesign.cz         Copyrights: Restaurace U náhonu      2019